Kim jesteśmy?

FreboMarketing LTD tworzy zespół ludzi dla których reklama to nie tylko sposób
na życie ale przede wszystkim sposób na sprawdzenie siebie i własnych umiejętności.

To zespół dla którego największą nagrodą są rosnące słupki sprzedażowe klientów.

To one motywują naszą pracę i wartości które wyznajemy, a przede wszystkim wystawiają nam najlepszą z możliwych rekomendacji.

Świadomość, jak swoją pracą pomagamy udoskonalać przekaz i zwiększamy sprzedaż naszych klientów, towarzyszy nam każdego dnia, przy każdym kubku kawy wypitym
w trakcie analiz kolejnych tabel…

Nasze wartości

Zaangażowanie

Tylko pełne zaangażowanie w projekt gwarantuje jego sukces. Z zaangażowaniem natomiast nierozerwalnie wiąże się odpowiedzialność. Ponad 10 lat doświadczenia pozwala nam nieść ten ciężar ze spokojem i pewnością.


Elastyczność

Reklama to złożony proces któremu na każdym etapie towarzyszy analiza działań oceniających jego skuteczność. Elastyczność podejścia i szybkość działania gwarantują szybką reakcję na dane spływające z rynku.

Unikalność

Oferujemy wyłącznie produkty dostosowane do potrzeb klienta. Tak jak garnitur szyty jest na miarę, tak i nasze usługi są skrupulatnie analizowane, wprowadzamy poprawki, by w końcu poczuć komfort sukcesu.


Aktualność

Ciągle zmieniający się świat dostarcza stale nowych rozwiązań dla zwiększenia sprzedaży. Skrupulatne monitorowanie rynku gwarantuje naszym klientom dostęp do najnowszych technologii i trendów marketingowych.